wizualizacje i renderingi

Zespół

Poznaj nas

Zespół Tektura Group tworzą ludzie z pasją, dla których architektura jest pomysłem nie tylko na życie zawodowe, ale również prywatne. Niezbędną w pracy wiedzę zdobywaliśmy na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, a doświadczenie w lokalnych biurach projektowych i architektonicznych. W Tektura Group stawiamy na nieustanny rozwój. Wciąż wprowadzamy w firmie udoskonalenia związane z zarządzeniem zespołem oraz jakością świadczonych usług.


W naszym biurze sposób na realizację znaleźli ludzie o różnych kompetencjach i zainteresowaniach. Zależy nam, by członkowie naszego zespołu poszerzali swoje kompetencje i realizowali pasje, odnajdując w ten sposób poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonywanych zadań/ Nasi klienci mogą liczyć na:

 • • profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy,
 • • doradztwo w zakresie realizowanych zadań,
 • • indywidualną i zaangażowaną obsługę,
 • • kreatywność w tworzeniu wizualizacji,
 • • przygotowywanie autorskich projektów.
Krzysztof Gil

współzałożyciel Tektura Group, grafik 3D

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz czynny członek organizacji BNI. Doświadczenie zdobywał w rodzinnej pracowni, później w Holandii. Stara się spojrzeć na temat prowadzenia biur architektonicznych z nowej perspektywy i wprowadzić wiele udoskonaleń we własnej firmie. Główne zainteresowania: nieustanne samokształcenie, poszerzanie umiejętności networkingowych, spotkania z trendsetterami świata biznesu.


  architekt tektura render
  Andrzej Czerwiński

  współzałożyciel Tektura Group, grafik 3D

  Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, gdzie obecnie wykłada i kończy doktorat. Jest również spełniającym się wykładowcą na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Praca z ludźmi przychodzi mu z łatwością, dlatego koordynuje pracę całego zespołu. Pilnuje, aby wszystkie projekty były funkcjonalne i na wysokim poziomie. Główne zainteresowania: astrofizyka, sztuka i grafika komputerowa.


   architekt tektura render
   Kuba Pawłowski

   grafik 3D

   Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz wykładowca na wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Doświadczenie zdobywał w wielu biurach architektonicznych stając się specjalistą od budynków wielkogabarytowych. Interesuje się szeroko rozumianą pracą twórczą - od własnoręcznie robionych lamp i mebli, kończąc na wielkoformatowych obrazach. Posiada spore doświadczenie programistyczne.


    sekretarka tektura render
    Mateusz Barański

    grafik 3D

    Student Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Swoje doświadczenie w branży zdobywał wykonując inwentaryzacje, następnie projektował restauracje na terenie całej Polski, a obecnie współtworzy zaawansowane projekty budowlane. Interesuje się muzyką, którą tworzy grając w wolnych chwilach na basie. Ponadto uwielbia czytać książki, a ich ilością może zawstydzić niejednego pasjonata literatury.


     architekt tektura render
     Witold Markiewicz

     grafik 3D

     Student Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W codziennej pracy płynnie łączy ze sobą funkcje architekta i grafika. Posiada długoletnie doświadczenie i szeroki zasób wiedzy w dziedzinie wizualizacji i animacji - jest CG Generalist’ą. Cechuje go szczerość i doskonałe wyczucie proporcji. Jest niekwestionowanym perfekcjonistą. Ma w zwyczaju dążyć do osiągnięcia ideału poprzez dopracowywanie nawet drobnych detali.


      architekt tektura render
      Damian Stencel

      grafik 3D

      Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Pracował w kilu biurach architektonicznych, jednak najbardziej interesują go wizualizacje. Zajmuje się nimi w pracy, jak również w czasie wolnym. Niemniej jednak, z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe jest niezawodnym wsparciem przy pracach projektowych. Nieustannie poszerza swoje horyzonty w dziedzinie nowych technologii i dba o to, aby być stale na bieżąco.


       sekretarka tektura render
       Mateusz Gil

       specjalista ds. marketingu


        architekt tektura render
        Luiza Ścisłowska

        office manager

        Założycielka marki Mssophiewood. Związana z kierunkami: architektura wnętrz, dziennikarstwo, komunikacja społeczna. Pracowała przy aranżacji wystaw sklepowych, pokoi dla dzieci i przestrzeni wystawienniczych. Interesuje się wzornictwem, designem i sztuką. Fascynuje ją również marketing społecznościowy.


         architekt tektura render

         Masz pytania » skontaktuj się po bezpłatną wycenę