wizualizacje i renderingi

Zespół

Poznaj nas

Zespół Tektura Group tworzą ludzie z pasją, dla których architektura jest pomysłem nie tylko na życie zawodowe, ale również prywatne. Niezbędną w pracy wiedzę zdobywaliśmy na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, a doświadczenie w lokalnych biurach projektowych i architektonicznych. W Tektura Group stawiamy na nieustanny rozwój. Wciąż wprowadzamy w firmie udoskonalenia związane z zarządzeniem zespołem oraz jakością świadczonych usług.


W naszym biurze sposób na realizację znaleźli ludzie o różnych kompetencjach i zainteresowaniach. Zależy nam, by członkowie naszego zespołu poszerzali swoje kompetencje i realizowali pasje, odnajdując w ten sposób poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonywanych zadań/ Nasi klienci mogą liczyć na:

  • • profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy,
  • • doradztwo w zakresie realizowanych zadań,
  • • indywidualną i zaangażowaną obsługę,
  • • kreatywność w tworzeniu wizualizacji,
  • • przygotowywanie autorskich projektów.
Krzysztof Gil

współzałożyciel Tektura Group, architekt, grafik 3D

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz czynny członek organizacji BNI. Doświadczenie zdobywał w rodzinnej pracowni, później w Holandii. Stara się spojrzeć na temat prowadzenia biur architektonicznych z nowej perspektywy i wprowadzić wiele udoskonaleń we własnej firmie. Główne zainteresowania: nieustanne samokształcenie, poszerzanie umiejętności networkingowych, spotkania z trendsetterami świata biznesu.


architekt tektura render
Andrzej Czerwiński

współzałożyciel Tektura Group, architekt, grafik 3D

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, gdzie obecnie wykłada i kończy doktorat. Jest również spełniającym się wykładowcą na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Praca z ludźmi przychodzi mu z łatwością, dlatego koordynuje pracę całego zespołu. Pilnuje, aby wszystkie projekty były funkcjonalne i na wysokim poziomie. Główne zainteresowania: astrofizyka, sztuka i grafika komputerowa.


architekt tektura render
Kuba Pawłowski

architekt prowadzący

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz wykładowca na wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Doświadczenie zdobywał w wielu biurach architektonicznych stając się specjalistą od budynków wielkogabarytowych. Interesuje się szeroko rozumianą pracą twórczą - od własnoręcznie robionych lamp i mebli, kończąc na wielkoformatowych obrazach. Posiada spore doświadczenie programistyczne.


sekretarka tektura render
Mateusz Barański

asystent architekta

Student Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Swoje doświadczenie w branży zdobywał wykonując inwentaryzacje, następnie projektował restauracje na terenie całej Polski, a obecnie współtworzy zaawansowane projekty budowlane. Interesuje się muzyką, którą tworzy grając w wolnych chwilach na basie. Ponadto uwielbia czytać książki, a ich ilością może zawstydzić niejednego pasjonata literatury.


architekt tektura render
Witold Markiewicz

grafik 3D, asystent architekta

Student Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W codziennej pracy płynnie łączy ze sobą funkcje architekta i grafika. Posiada długoletnie doświadczenie i szeroki zasób wiedzy w dziedzinie wizualizacji i animacji - jest CG Generalist’ą. Cechuje go szczerość i doskonałe wyczucie proporcji. Jest niekwestionowanym perfekcjonistą. Ma w zwyczaju dążyć do osiągnięcia ideału poprzez dopracowywanie nawet drobnych detali.


architekt tektura render
Damian Stencel

grafik 3D, asystent architekta

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Pracował w kilu biurach architektonicznych, jednak najbardziej interesują go wizualizacje. Zajmuje się nimi w pracy, jak również w czasie wolnym. Niemniej jednak, z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe jest niezawodnym wsparciem przy pracach projektowych. Nieustannie poszerza swoje horyzonty w dziedzinie nowych technologii i dba o to, aby być stale na bieżąco.


sekretarka tektura render
Iga Cichecka

specjalista ds. marketingu, asystent architekta

Studentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Ponad rok czasu spędziła na Duńskim Uniwersytecie Technicznym, gdzie nabrała inżynieryjnego zacięcia. Poza pracą asystenta architekta, zajmuje się również planowaniem strategii marketingowych. Na co dzień jest społecznikiem, uczestniczy we wszelkiego rodzaju akcjach mających na celu poszerzyć horyzonty społeczeństwa oraz zwiększyć jego wrażliwość na globalne problemy.


architekt tektura render
Luiza Ścisłowska

office manager

Założycielka marki Mssophiewood. Związana z kierunkami: architektura wnętrz, dziennikarstwo, komunikacja społeczna. Pracowała przy aranżacji wystaw sklepowych, pokoi dla dzieci i przestrzeni wystawienniczych. Interesuje się wzornictwem, designem i sztuką. Fascynuje ją również marketing społecznościowy.


architekt tektura render

Masz pytania » skontaktuj się po bezpłatną wycenę